Wojewódzki konkurs wiedzy związany z haslem roku - strona SOSW w Bytowie

Wojewódzki konkurs wiedzy związany z haslem roku

Imprezy cykliczne

W Ośrodku każdego roku odbywa się Wojewódzki Konkurs Wiedzy związany z Hasłem Roku. W roku szkolnym 2011/2012 hasło to brzmi "Futbol, Futbol to taka piękna gra". Rok 2012 jest szczególnym rokiem dla Polski, ponieważ odbęda sie w naszym kraju Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Zapraszamy do korzystania z informacji w zakładce Hasło Roku, dotyczących piłki nożnej, Euro 2012 i nie tylko.
Jeden z ciekawszych konkursów odbył się 13 maja 2010 roku.  XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy pt. "W bajkowej Europie". W konkursie wzięły udział zespoły z Pelplina, Damnicy, Lęborka, Wejherowa, Bytowa oraz gościnnie - drużyna ze szkoły w Hagen. Zawodnicy musieli się zmierzyć w konkurencjach związanych tematycznie ze znanymi bajkami europejskimi. Konkurs przeprowadzony został w konwencji gry planszowej - dzieci rzucały kostką do gry i w ten sposób losowały zadania do wykonania. Nasi podopieczni świetnie się bawili, biorąc udział w kolejnych, ciekawych konkurencjach. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za aktywny udział w "bajkowych" zmaganiach.